en tr

Hakkımızda


DMZ Bilişim Teknolojileri Ticaret Ltd. Şti, bilişim güvenliği konusunda dünyanın önde gelen Endpoint ve Birleştirilmiş Tehdit Yönetimi ( UTM ) çözümlerinden olan SOPHOS, 1979’dan bu yana kablosuz iletişim sektörü için katma değerli sistemler üreten ENGENIUS NETWORKS, Kurumlar ve işletmeler için sistemde meydana gelen tüm aktiviteleri kayıt altına alan EKRAN SYSTEM, Hotspot ve 5651 sayılı kanunun kapsamında yenilikçi çözümler sunan USEROAM ürünlerinin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

Konusunda 15 yılı aşkın satış ve teknik destek tecrübesine sahip kadrosuyla yola çıkan firmamız, Türkiye genelinde yaygın çözüm ortağı ağı ve geniş müşteri referansları ile giderek daha fazla önem kazanan bilişim güvenliği alanında profesyonel ürün ve çözümler sunmak için, İstanbul (Merkez) ve Ankara ofisleri aracılığıyla sizlere kesintisiz hizmet vermek için kurulmuştur.

DMZ Bilişim Teknolojileri tarafından dağıtımı yapılan çözümler ile ilgili olarak düzenli eğitim programları yapılmaktadır. Çözüm ortaklarımız ve müşterilerimiz güvenlik tehditleri ve bunların engellenmesine yönelik güncellemeler ve yeni ürünler hakkında sürekli olarak bilgilendirilmektedir.

Politikalarımız


Gizlilik Politikamız

Çözüm Ortaklığı


Firma Adı*
Merkez Ofis*
Telefon No*
Firma Yetkilisi
Faaliyet Konusu
Fatura Adresi
Kuruluş Tarihi
Email*
Faks*
Web URL*
Vergi Dairesi
Vergi No

Mesaj