Yüksek Güvenlik, Düşük Etki

İster basit Windows dosya sunucusu koruyun, ister karmaşık Linux uygulama sunucusu, yine de değerli sistem kaynaklarını tüketmeden çalışan en iyi anti-virüs korumasına ihtiyaç duyarsınız. Çekirdek anti-virüs motorumuz:

  • Bilinmeyen tehditlere yönelik pro-aktif tespit
  • Sık ve hafif tanım güncellemeleri
  • SophosLabs tarafından desteklenmiş gerçek zamanlı Live Protection ile gelir.

Sanal Ortamlar için Optimize Edilmiştir

Sunucularınız sanal hale geldiyse, ürünlerimiz de sanal halde bulunur. Tam kapsamlı bitiş noktası aracımız vSphere, Hyper-V ve XenServer gibi misafir sistem ara katmanları ile düşük bellek ayak izi ile çalışır. vShield Endpoint üzerinden aşağıdaki özelliklere sahip olan aracısız tarama sağlamaktayız:

  • Yeni VM’lerin (Sanal Makine) otomatik koruması
  • Etkili ve merkezi güncellemeler
  • Tarama fırtınalarının bertaraf edilmesi

Tek Sunucu, Tek Lisans, Herhangi Bir Platform

Kimin karmaşık ve elastik olmayan lisanslar için zamanı var ki? Sophos Server Security Antivirus bu durumu basitleştiriyor: ister Windows, ister Linux, Mac ya da UNIX kullansın bir sunucuyu bir lisans korur. Fiziki adres, sanal sunucu, aracısız anti-virüs, tam güvenlik aygıtı tek bir lisans içinde bulunur.

Kolay kullanımlı Merkez Konsolu

Sophos Enterprise Console’u zamanınızı bizim değil ürünün üzerine odaklayabilmeniz için kolay kullanımlı halde tasarladık. Tüm sunucularınızı, çalışma istasyonlarınızı ve vShield sanal araçlarınızı tek bir yerden yönetin. Rol tabanlı yönetim ihtiyacınız olan bilgiyi anında raporlarken günlük görevlerinizi yüklemenize yardımcı olur.