en tr

Intercept X


InterceptX

Dosyalarınız Rehin Alınmadan Fidye Yazılımını Durdurun

Fidye yazılımlar son zamanlarda işletmelerin kabusu haline gelen bir numaralı zararlı yazılım saldırısıdır. Üretim verimliliğinizi olumsuz yönde etkileyen fidye yazılımları dosyalarınızı şifreler ve fidye ödenene kadar rehin tutar. Sophos Intercept X size CryptoGuard ile fidye yazılımlarının kullandığı güvenilir dosya ve işlemle ile anında yapılan şifrelemeyi önler. Çözümümüz ile fidye yazılımı engellenirken, CryptoGuard dosyalarınızı eski güvenilir haline geri getirir.


Kök Neden Analizi Tehditler Göz Önüne Serer

Fidye yazılımına maruz kaldınız! Fidye yazılımı nasıl girdi, nereye gitti, nereleri etkiledi ve en önemlisi ne yapmalısınız? Tüm bunları sizin için hallediyoruz.

Detaylı ve derinlemesine analiz saldırıların kök nedenini ve bulaştığı yolları gösterirken sisteminize bulaşan zararlı yazılımlardan nasıl kurtulacağınız gösterir ve güvenliğinizi sağlama alır.Exploit Prevention Çağımızın Tehditlerini Engeller

Sophos Intercept X’in sunduğu emsalsiz teknoloji, siz saldırıdan etkilenmeden saldırganı durdurmak için tasarlanmıştır. Intercept Yüz milyonlarca zararlı yazılım örneğini incelemekten ziyade fidye yazılımlarının kullandığı yayılma yöntemleri üzerinde yoğunlaşır. Bu sayede sıfırıncı gün saldırılarına daha siz maruz kalmadan engellemiş olur.

Işıl Işıl ve Tertemiz

Size Intercept X ile beraber güçlü bir virüs temizliyicisi sunmaktayız. Çoğu geleneksel virüs temizleyicileri saldırıya olanak sağlayan zararlı yazılım dosyalarına silerken Sophos Clean zararlı kodun kendisini ve zararlı yazılım yarattığı kayıt anahtarlarını da ortadan kaldırır. Cihazınız adeta yeni format atılmış gibi temiz bir şekilde çalışır.

*Sophos Clean Sophos Intercept ile birlikte gelir ya da ayrı bir ürün olarak satın alınabilir.